Setki wykonanych wnętrz

Od projektu po fachowe wykonczenie

Ul. Dworcowa 27, Żory +48 796 177 661 info@marmodesign.pl

O firmie
Witam Państwa serdecznie na stronie marmo Design.  Ja nazywam się Klaudia Lubszczyk
i z przyjemnością  pomogę w zaprojektowaniu wymarzononych wnętrz Państwa domów. Oferuję projekty wnętrz mieszkalnych, apartamentów oraz domów jako całość lub jeśli potrzeba to tylko wybrane wnętrza   

Marmo Design,


 Oferuje 11 letnie  doświadczenie a co za tym idzie  pomysły na każde  z pozoru niewykonalne wnętrze.

Uwielbiam swoją pracę. Kocham tworzyć piękną przestrzeń, która cieszy Państwa i mnie jednocześnie. 

Doświadczenie nauczyło mnie, że często zakładany przez klienta budżet, niestety konczy sie  w miejscu gdzie nie powinien ;)  jak to bywa przy budowie dochodzą nieplanowane koszty itd.  to wtedy  dyscyplinuje moją kreatywność. Sztuka kompomisów
i podejmowania odpowiednich decyzji jest tutaj  bardzo istotna.  Ale równie ważny jest dialog!! INWESTOR VS. PROJEKTANT!!

Drogi inwestorze powiedz czego oczekujesz, ale tez sam angażuj się w projekt, badz aktywny i świadomy co się dzieje wokół Twojej przestrzeni. W tym duecie musimy być 
PARTNERAMI i szanować się wzajemnie.  W trakcie realizacji mów co się podoba lub co się nie podoba.  Póki nie nauczę się  czytać w myślach... dialog  i jeszcze raz dialog!
   
     
Jak pracuję?
Tworzę projekty nowoczesne ale ciepłe, czasem bardziej eleganckie  na pewno odróżniające się od INNYCH. Lubię wnętrza ponadczasowe nie koniecznie mocno osadzone w obowiązującym trendzie. Odnajduje się bardzo dobrze w chłodnym minimalizmie  jaki ciepłych  wnętrzach ale kocham łaczyć nowoczesność z elementami  Glamour.
O sprawach ergonomii nie mówię bo to podstawa, która być musi. Kwesie praktyczne to juz za uzgodnieniem z inwestorami bo to  pojęcie względne. Zawsze uzyskuję dobre kompromisy. Uwielbiam lustra i drewno ale także beton. Piękne lampy oraz dodatki.  Nie lubię wnętrz bez wyrazu, nie lubię i też takich nie tworzę może być prosto ale z tym czymś.  Po zakończeniu inwestycji organizuję profesjonalną sesję zdjęciową, która jest podsumowaniem owocnej pracy całej ekipy.

                    Siedziba firmy to miasto Żory woj. śląskie. Projektuję i dojeżdzam do takich miast jak:   Rybnik, Gliwice, Katowice, Bielsko -Biała, Jastrzebie Zdrój. Możliwy projekt on-line ( bez nadzoru z duzym zaangazoniem inwestora)
Korzystając z mojej oferty projektowej  można skorzystać z firmy remontowej mojego męża 
Wspólnie  wtedy  dbamy o to aby wnętrze przygotować wg zakladanego projektu. 
Edit: co nie znaczy ze odbieramy telefony w niedzielę czy sobotę o 22.00  ( z tytułu wspólnego prowadzenia Panstwa inwestycji)

!Drodzy Panstwo,  nie prowadzimy  tzw. długoterminowych realizacji. 
Tj. jesli projekt  wykonany w danym roku realizacja albo  tego samego roku  lub jesli projekt na przełomie to max do końca kolejnego. 
Jesli natomiat Wasza realizacja   bedzie możliwa za kilka lat, raczej nie będzie możliwości projektu w marmo design.   Cena projektowa nie obejmuje opieki  kilku letniej! nie wracam do projektu  i  nie nanoszę korekt i zmian po 2, 3 czy 6 latach  od wizalizacji!


Serdecznie zapraszamy,

Klaudia Lubszczyk |projekty| 796 177 661
Marek Lubszczyk |wykonanie remontowe| 790 315 181   

 

 

 

 

 

 

 


Galeria:

wstecz