Setki wykonanych wnętrz

Od projektu po fachowe wykonczenie

Ul. Dworcowa 27, Żory +48 796 177 661 info@marmodesign.pl

O firmie

Witam Państwa serdecznie na stronie marmo Design.  

Marmo Design oferuje kompleksowe projekty wnętrz mieszkalnych, apartamentów oraz domów. Również obiekty użyteczności publicznej tj. biura, sklepy, restauracje.
Marmo Design gwarantuje wysoką jakość usług,  spore doświadczenie oraz świetne pomysły. 

Uwielbiam swoją pracę, kocham projektować i tworzyć piękne wnętrza. 
Doświadczenie przy projektowaniu wnętrz nauczyło mnie , że nie zawsze inwestor dysponuje odpowiednim budżetem na  wykończenie swojego wymarzonego mieszkania. To zawsze  dyscyplinuje moją kreatywność. Sztuka kompomisów i podejmowania odpowiednich decyzji jest tutaj  bardzo istotna .  
               Tworzę projekty nowoczesne, eleganckie na pewno odróżniające się od INNYCH. Lubię wnętrza ponadczasowe nie koniecznie mocno osadzone w obowiązującym trendzie. Odnajduje się bardzo dobrze w chłodnym minimalizmie jak i ciepłych  wnętrzach ale kocham łaczyć nowoczesnośc z elementami  Glamour. 
O sprawach ergonomii nie mówię bo to podstawa która zawsze być musi. Kwesie praktyczne
to juz za uzgodnieniem z inwestorami bo to  pojęcie względne. Zawsze uzyskuję świetne kompromisy i świetny efekt końcowy. Uwielbiam lustra, drewno, beton, pękne lampy i dodatki.  Nie lubię wnętrz bez wyrazu, nie lubię i tez takich nie tworzę może być prosto ale z tym czymś.
Po zakończeniu inwestycji organizuję profesjonalną sesję zdjęciową z użyciem art. dekoratorskich i wyposażenia wnętrz. Częsc rzeczy inwestor może sobie zakupić ...bez wychodzenia z domu.

Siedziba firmy to Żory woj. śląskie. Projektuję także w miastach Rybnik, Gliwice, Katowice, Będzin, Bielsko -Biała, Strumień, Jastrzebie Zdrój.
Projektowanie wnętrz w marmo design jest możliwe także z innych miast w całej Polsce i za granicą - współpraca on line.

Tworzę równiez projekty całkowicie pod klucz. 
Na życzenie klienta jest mozliwośc nadzorowania całej inwestycji od A do Z wraz z remontem, zakupami, sprzątaniem i meblowaniem. Mieszkanie do wprowadzenia.
Dysponuję niezawodnym zapleczem wykonawczym.


Firma remontowa Marek Lubszczyk  www.marmotiling.pl/
Meble na wymiar  Przemysław Król krol-meble.pl/

Ponadto współpracuję z elktrykiem, hydraulikiem, szklarzem, tapicerem, fotografem, firma sprzatającą.

Serdecznie zapraszam,
Klaudia Lubszczyk 

 

wstecz