Setki wykonanych wnętrz

Od projektu po fachowe wykonczenie

Ul. Dworcowa 27, Żory +48 796 177 661 info@marmodesign.pl

O firmie
Witam Państwa serdecznie na stronie marmo Design.  Ja nazywam się Klaudia Lubszczyk
i z przyjemnością  pomogę w zaprojektowaniu wymarzononych wnętrz Państwa domów. Oferuję kompleksowe projekty wnętrz mieszkalnych, apartamentów oraz domów.  W marmo Design zaprojektujesz i wykonasz swoją inwestycję pod klucz .    

Marmo Design,


 Gwarantuję wysoką jakość usług,  11 letnie  doświadczenie a co za tym idzie  pomysły na każde  z pozoru niewykonalne wnętrze.

Uwielbiam swoją pracę. Kocham tworzyć piękną przestrzeń, która cieszy Państwa i mnie jednocześnie. 

Doświadczenie nauczyło mnie, że często zakładany przez klienta budżet nie jest wystarczający lub jak to bywa przy budowie dochodzą nieplanowane koszty.  To zawsze  dyscyplinuje moją kreatywność. Sztuka kompomisów
i podejmowania odpowiednich decyzji jest tutaj  bardzo istotna.  Ale równie ważny jest dialog!! INWESTOR VS. PROJEKTANT!!

Drogi inwestorze powiedz czego oczekujesz. W tym duecie musimy być 
PARTNERAMI i szanować się wzajemnie.     
   
     
Jak pracuję?
Tworzę projekty nowoczesne ale ciepłe, czasem bardziej eleganckie  na pewno odróżniające się od INNYCH. Lubię wnętrza ponadczasowe nie koniecznie mocno osadzone w obowiązującym trendzie. Odnajduje się bardzo dobrze w chłodnym minimalizmie  jaki ciepłych  wnętrzach ale kocham łaczyć nowoczesność z elementami  Glamour.
O sprawach ergonomii nie mówię bo to podstawa, która być musi. Kwesie praktyczne to juz za uzgodnieniem z inwestorami bo to  pojęcie względne. Zawsze uzyskuję dobre kompromisy. Uwielbiam lustra i drewno ale także beton. Piękne lampy oraz dodatki.  Nie lubię wnętrz bez wyrazu, nie lubię i też takich nie tworzę może być prosto ale z tym czymś.  Po zakończeniu inwestycji organizuję profesjonalną sesję zdjęciową, która jest podsumowaniem owocnej pracy całej ekipy.

                    Siedziba firmy to miasto Żory woj. śląskie. Projektuję i dojeżdzam do takich miast jak:   Rybnik, Gliwice, Katowice, Będzin, Bielsko -Biała, Strumień, Jastrzebie Zdrój.
Korzystając z mojej oferty nie musisz martwić się o rzetelne ekipy wykonawcze.
Wspólnie z rodzinną  firmą remontowo-wykonawczą mojego męża  dbamy aby każdy szczegół  projektowo-wykonawczy był  dopieszczony. 

Współpracuję także z innymi fachowcami branżowymi tj. stolarz, elektryk, hydraulik, szklarz itd.


Gotowy na wyzwanie?
Serdecznie zapraszamy!

Klaudia Lubszczyk |projekty| 796 177 661
Marek Lubszczyk |wykonanie remontowe| 790 315 181   

 

 

 

 

 

 

 


Galeria:

wstecz