Setki wykonanych wnętrz

Od projektu po fachowe wykonczenie

Ul. Dworcowa 27, Żory +48 796 177 661 info@marmodesign.pl

Aktualności / ... a może Thermomix do Twojej nowej kuchni ?


18.12.2019

Marmo design & Thermomix Vorwerk Polska. Zapraszam, Klaudia

Drodzy klienci!! 

             
 Z przyjemnością informuję, iż od 1 stycznia  2020 r. zostałam  dla Was 
dodatkowo przedstawicielem urządzenia Thermomix  firmy Vorwerk. Teraz bezpośrednio  przy projekcie kuchni można uwzględnić to urządzenie tak aby kuchnia była ergonomiczna i praktyczna z Thermixem a formalności szybciutko załatwić przez moją osobę.

Jeśli piękne kuchnie to przede wszystkim dobrze wyposażone, wpisujace się w obecne standardy.To już obecny must have każdej nowoczesnej kuchni tak jak zmywarka czy piekarnik!  
Gotowanie  z tm6 jest proste, czyste , przyjemne, smaczne i zdrowe ! 

Thermomix cieszy się Waszym ogromnym zainteresowaniem albo juz macie albo za chwilę mieć będziecie! więc lepiej wcześniej przewidzieć bo np. urządzenie nie może stać pod szafkami wiszącymi lub nie może stać blisko płyty grzewczej, a częste jego przenoszenie może skutkować szybszymi ustarkami - szczególnie wagi.

Na każdym przyjęciu zaskoczycie swoich gości nie tylko pięknymi wnętrzami od marmo design ale także pysznymi danami wykonanymi w thermomix niczym MASTER CHEF! w parę chwil, bez wysiłku - NAWET SAM SIĘ UMYJE! 


Zapraszam

#przedstawicielthermomix #thermomix  #Tm6  #projektowaniewnętrz #projektywnętrz#projektowanieodkuchni #kuchniasercedomu
#owszczedzajnagotowaniu #niemarnujjedzenia #gotowaniełatwe #gotowaniedlakazdego#gotujzdziecmi #mązgotuje #zaskoczgości  #vorwerk #cookidooGaleria:

wstecz